Rejestracja telefoniczna 41 24 24 531  501 097 508
Klimatyzacja
RTG
Radilogia cyfrowa
Leczenie bez bólu
TV
PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA lek. stom. Magda Głogowska Kielce, Aleja IX Wieków Kielc 8 lokal nr 10 I piętro budynek BECHER SILVER  wejście od ulicy Koziej tel. 41 24 24 531
Copyright © 2012-2014 kielce-stomatolog.pl Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia. Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.
Jakość
Jakość usług w moim gabinecie stomatologicznym jest dla mnie jako lekarza i właściciela gabinetu bardzo ważna, ponieważ wpływa ona bezpośrednio na powodzenie (skuteczność) leczenia, bezpieczeństwo i satysfakcję pacjenta oraz ponowne wizyty w gabinecie. Wszystkie narzędzia wykorzystywane podczas zabiegów są wyjaławiane chemicznie i termicznie. Skuteczność tych zabiegów jest kontrolowana przez certyfikowane agencje rządowe. Duża część przyrządów jest zużywana jednorazowo. Materiały używane w zabiegach są wysokiej jakości potwierdzone certyfikatami światowych firm o dużej odporności i trwałości. Na wysoką jakość usług, wpływa bogate i nowoczesne wyposażenie mojego gabinetu oraz doświadczenie zdobywane w różnych placówkach stomatologicznych. Sprzęt wykorzystywany w gabinecie podlega cyklicznej kontroli pod kontem bezpieczeństwa stosowania i skuteczności. Jestem przekonana, iż moja wiedza i umiejętności w połączeniu z wysokiej jakości nowoczesnym sprzętem oraz procedurami higienicznymi gabinetu pozwalają na efektywne i bezpieczne leczenie stomatologiczne.
GABINET OFERTA KONTAKT
Design by strony www kielce
Leczenie pod mikroskopem